Pest megye U-21 Déli csoport mérkőzése

2014.11.14. péntek 17.30 Taksony műfüves pálya

Taksony SE – Törökbálint TC   2 – 1

Kezdő:Szeitl Bence,Micheller Balázs,Kreisz Péter,Kreisz János,Tálas Dávid,Piróth Roland,Sipos Roland,Kleinheisel Pál,Holczimmer Patrik,Nagy Dániel,Kreisz Viktor,

Csere:46’ Schuszter András-Tálas Dávid helyett,46’ Gregor Márk-Kleinheisel Pál helyett, 53’ Varga Balázs-Nagy Dániel helyett,76’ Latinovits Rafael-Sipos Roland helyett,

Kispad:Hégner Zoltán vezetőedző

Góllövő: 20’ Sipos Roland, 54’ Piróth Roland

Hégner Zoltán vezetőedző nyilatkozata a mérkőzésről: Helyzetekkel kezdtük az őszi forduló utolsó mérkőzését,melyek rendre kimaradtak. A 20. percben egy gyönyörűen kivitelezett támadás végén megszereztük a vezetést,melyre ellenfelünk a 22. percben válaszolni tudott. 1-1 –es félidő után az 54. percben Piróth Roland lévén megint megszereztük a vezetést,melyet a lefújásig meg is tartottunk. Ezzel a győzelemmel első helyen zártunk az őszi fordulóban.
Ez úton szeretném megköszönni minden szülőnek és szurkolónak a biztatást, és jó pihenést kívánok mindenkinek a téli szünetre!