HÍREK, BESZÁMOLÓK

Pest Megye II. osztály felnőtt déli csoport mérkőzése

2016.09.10. szombat 16.00. Taksony Sporttelep

Taksony SE II. – Dömsödi SE      4   –   1

Kezdő: Szeghegyi Ádám,Rózsa Tibor, Dragovics Richárd, Várfalvi László, Kertész Gábor, Kupecz Márk, Kiss András,Kreisz Péter, Cseresnyés György, Wéber Tamás, Jakab Gusztáv,

Csere: 46’ Szabó Tibor – Kreisz Péter helyett, 46’ Somogyi Sándor – Jakab Gusztáv helyett, 46’ Tóth György Dragovics Richárd helyett, 79’ Kiss Gábor – Kiss András helyett, 84’ Lukács László- Várfalvi László helyett, Sass Levente, Horváth Attila

Kispad: König Csaba vezetőedző, Pállinger Péter aszisztens edző, Pintér László gyúró,

Góllövő: 74’ és 77 ’ Kiss András, 81’ Tóth György, 91’ Somogyi Sándor

Következő mérkőzés:
2016.09.18. vasárnap 16.00
Ócsa VSE – Taksony SE II.

Pest megye I. osztály felnőtt csoport mérkőzése

2016.09.10. szombat 16.00 Tápiószecső Sporttelep

Tápiószecső FC – Taksony SE      1   –   4

Kezdő:Stammel András, Szalay Márk, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Fazekas Márk, Patály János,Kovács Béla, Tajti Krisztián, Patkó György ,

Csere:67’ Takács Máté –Sipos Roland helyett,73’ Héray László- Patály János helyett, 78’ Dankó János- Fazekas Márk helyett, 78’ Kleinheizer Péter- Szalay Márk helyett, 90’ Bábik Tibor- Tajti Krisztián helyett ,Szeitl Bence,

Kispad: Fehérváry Béla masszőr,

Góllövő: 4’ Tajti Krisztián,26’ Patkó György, 42’ Hégner Zoltán, 86’ Dankó János
Következő mérkőzés:
2016.09.18. vasárnap 16:00
Taksony SE – Halásztelek FC

U-16 II. osztály Délnyugat mérközése

2016. 09.10. szombat 10.00 Biatorbágy Sporttelep

Viadukt SE Biatorbágy -Taksony SE   1   –   7

Kezdő: Jóna Gábor, Bencsik Zoltán, Kleinheisel Pál, Kreisz Balázs, Fajta Konrád, Kovács Levente, Király Tamás, Gombos József, Vajtai Levente, Gráf Attila, Kovács Attila,

Csere: 46’ Csergő Bence- Kovács Attila helyett, 55’ Fekete Kolos- Gombos József helyett, 55’ Jordán Olivér- Kovács Levente helyett, 65 ’ Takács Levente – Jóna Gábor helyett, 76’ Gráf Balázs- Gráf Attila helyett,

Kispad: Hégner Zoltán utánpótlás vezetőedző,

Góllövő: 24’, 44’ , 49’ , 65’ és 73 ’ Gráf Attila,27’ Kovács Attila, 67’ Kleinheisel Pál

MLSZ U-17 III. osztály közép-nyugat mérközése

2016.09.07. szerda, 16:30 Budapest Csepel SC Sporttelep

Csepel FC SE – Taksony SE     7    -   0

Kezdő: Czakó Ferenc, Jordán Olivér, Kleinheisel Pál, Bencsik Zoltán, Fajta Konrád, Szabó Norbert, Erős Bence, Király Mátyás, Benkő Alex, Varga Balázs, Csergő Bence ,

Csere: 27’ Kovács Attila – Fajta Konrád helyett, 34’ Fekete Kolos – Kleinheizer Pál helyett, 46’ Gombos Ábel – Erős Bence helyett

Kispad: Szabados Tamás vezetőedző ,

Következő mérkőzés:
2016.09.18. vasárnap 10:00 Csákberény
Maroshegy Egészségéért Egyesület – Taksony SE

MLSZ U-19 III. osztály közép-nyugat mérközése

2016.09.07. szerda 14:30 Budapest Csepel SC Sporttelep

Csepel SC SE – Taksony SE     1   –   1

Kezdő:Szeitl Bence,Micheller Balázs, Tálas Dávid, Nagy Máté, Nagy Dániel, Áncsán Dominik,
Kleinheizer Péter,Bús Patrik, Tóth György, Gregor Márk, Ferka János,

Csere: 43’ Gayerhosz Kadosa – Bús Patrik helyett,

Kispad: Szabados Tamás vezetőedző

Góllövő: 60 ’ Gayerhosz Kadosa

Következő mérkőzés:
2016.09.18. vasárnap 12:00 Csákberény
Maroshegy Egészségéért Egyesület – Taksony SE

Pest megye I. osztály felnőtt csoport mérkőzése

2016.09.04.vasárnap 16.30 Taksony Sporttelep

Taksony SE – Gödöllői SK    0   –   5

Kezdő:Stammel András, Szalay Márk, Hégner Zoltán, Dankó János , Kozári Csaba,Sipos Roland, Bábik Tibor, Kovács Béla , Patály János, Jakab Gusztáv , Patkó György ,

Csere:46’ Héray László- Szalay Márk helyett, 61 ’ Tajti Krisztián- Jakab Gusztáv helyett, 62’ Takács Máté – Sipos Roland helyett, 87’ Kleinheizer Péter- Bábik Tibor helyett, Szeitl Bence, Tóth György , Fazekas Márk,

Kispad: Fehérváry Béla masszőr,

Pest Megye II. osztály felnőtt déli csoport mérkőzése

2016.09.04. vasárnap 16.30 Újhartyán Sporttelep

Újhartyán VSE – Taksony SE II.     4   –   0

Kezdő: Szeghegyi Ádám, Rózsa Tibor, Várfalvi László, Dragovics Richárd, Kertész Gábor, Kupecz Márk, Kiss András, Kreisz Péter, Cseresnyés György, Wéber Tamás, Somogyi Sándor ,

Csere: 55’ Horváth Attila- Cseresnyés György helyett, 71’ Kiss Gábor- Somogyi Sándor helyett,Sass Levente ,Demjén Zoltán, Szabó Tiborr,

Kispad: König Csaba vezetőedző, Pállinger Péter aszisztens edző, Pintér László gyúró,