HÍREK, BESZÁMOLÓK

NB III. Közép-Nyugati csoport

U17-es és U19-es csapataink ellenfelei a 2016-2017-es bajnoki szezonban (NB III. Közép-Nyugat):
Diósdi TC, Dunaharaszti MTK, Dunaújváros PASE, Érdi VSE, Főnix (Székesfehérvár), Gárdony VSC, Holler UFC (Dunaföldvár), Ikarus-Maroshegy (Székesfehérvár), Martonsport (Martonvásár), Százhalombattai VUK SE, SZTK-Erima (Szigetszentmiklós), Tabán (Budapest).
Hajrá, Taksony!

Pest megye U-16 délnyugati csoport

U16-os csapatunk ellenfelei a 2016-2017-es bajnoki szezonban U16 II. osztály Délnyugati csoport):
Alsónémedi SE, Érdi VSE, Fémalk-Dunavarsány, Halásztelek FC, Lurkó FC-Gyál, Maglódi TC, Péteri KSK, Ráckeve VAFC, Tököl VSK, Üllő SE, Viadukt SE-Biatorbágy.

Hajrá, Taksony!

Pest megyei U-14 Délnyugati csoport

U14-es csapatunk ellenfelei a 2016-2017-es bajnoki szezonban (U14 osztály Délnyugati csoport):
Asterix SC-Érd, Bolha FTSE-Tárnok, Bugyi SE, Fémalk-Dunavarsányy, Halásztelek FC, Ráckeve VAFC, Törökbálint LASE.

Hajrá, Taksony!

Magyar Kupa Pest megyei ága

2016.08.17. szerda 17.00 Taksony Sporttelep

Taksony SE – Viadukt SE-Biatorbágy     4   –   3

Kezdő:Stammel András, Takács Máté, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Kleinheizer Péter, Győri Raymond, Patály János, Patkó György, Héray László,

Csere:46’ Bábik Tibor- Kleinheizer Péter helyett, 71’ Szalay Márk- Sipos Roland helyett, 74’ Latinovits Antal- Győri Raymond helyett, Szeitl Bence, Hajdú Patrik , Tóth György, Tajti Krisztián,

Kispad: Fehérváry Béla masszőr,

Góllövő: 23’ Sipos Roland, 51’ Szabados Tamás, 87’ Patály János, 90 ’ Latinovits Antal,

 

Pest megye I. osztály felnőtt csoport mérkőzése

2016.08.13. szombat 17.00 Dabas Sporttelep

Taksony SE – FC Dabas II.       0    -   1

Kezdő:Stammel András, Szalay Márk, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Bábik Tibor, Patály János, Kovács Béla ,Tajti Krisztián, Patkó György,

Csere:73’ Latinovits Antal- Kozári Csaba helyett, 85’ Kleinheizer Péter- Tajti Krisztián helyett, 92’ Héray László- Bábik Tibor helyett, Győri Raymond , Szeitl Bence, Hajdú Patrik , Takács Máté,

Kispad: Fehérváry Béla masszőr,

Góllövő: 82’ Patkó György

Következő mérkőzés:
2016.08.21. vasárnap 17.00
Taksony SE – Pilisi LK-Legenda Sport

Pest Megye II. osztály felnőtt déli csoport mérkőzése

2016.08.13. szombat 17.00 Taksony Sporttelep

Taksony SE II. – Pereg SE     2   –   2

Kezdő: Szeghegyi Ádám, Rózsa Tibor, Kerezsi Márton , Dragovics Richárd, Kupecz Márk, Kiss András, Wéber Tamás, Jakab Gusztáv, Horváth Attila, Somogyi Sándor,

Csere: 46’ Kiss Gábor- Jakab Gusztáv helyett, 46’ Cseresnyés Zoltán – Horváth Attila helyett, 75’ Várfalvi László – Somogyi Sándor helyett, Sass Levente ,Demjén Zoltán, Lukács László,

Kispad: König Csaba vezetőedző, Pállinger Péter aszisztens edző, Pintér László gyúró,

Góllövő: 44’ Horváth Attila, 52’ Rózsa Tibor,

Következő mérkőzés:
2016.08.21. vasárnap 17.00
Felsőpakony KSE – Taksony SE II.

Magyar Kupa Pest megyei ága

2016.08.06. szombat 17.00 Dunakeszi Sporttelep

Városi SE Dunakeszi – Taksony SE      3   –   4
Kezdő: Stammel András, Szalay Márk, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Bábik Tibor, Győri Raymond, Kovács Béla , Patály János, Hajdú Patrik,

Csere:46’ Takács Máté – Hajdú Patrik helyett, 67 ’ Latinovits Antal- Szalay Márk helyett, 70’ Tóth György- Győri Raymond helyett,

Kispad:Bábik Tibor vezetőedző, Fehérváry Béla masszőr,

Góllövő: 12’ Szabados Tamás, 17’ és 74 ’ Kovács Béla, 86 ’ Latinovits Antal,
Következő mérkőzés:
2016.08.17. szerda 17.00
Taksony SE – Viadukt SE-Biatorbágy