U17-es és U19-es csapataink ellenfelei a 2016-2017-es bajnoki szezonban (NB III. Közép-Nyugat):
Diósdi TC, Dunaharaszti MTK, Dunaújváros PASE, Érdi VSE, Főnix (Székesfehérvár), Gárdony VSC, Holler UFC (Dunaföldvár), Ikarus-Maroshegy (Székesfehérvár), Martonsport (Martonvásár), Százhalombattai VUK SE, SZTK-Erima (Szigetszentmiklós), Tabán (Budapest).
Hajrá, Taksony!
Pest megye U-16 délnyugati csoport
U16-os csapatunk ellenfelei a 2016-2017-es bajnoki szezonban U16 II. osztály Délnyugati csoport):
Alsónémedi SE, Érdi VSE, Fémalk-Dunavarsány, Halásztelek FC, Lurkó FC-Gyál, Maglódi TC, Péteri KSK, Ráckeve VAFC, Tököl VSK, Üllő SE, Viadukt SE-Biatorbágy.
Hajrá, Taksony!
Pest megyei U-14 Délnyugati csoport
U14-es csapatunk ellenfelei a 2016-2017-es bajnoki szezonban (U14 osztály Délnyugati csoport):
Asterix SC-Érd, Bolha FTSE-Tárnok, Bugyi SE, Fémalk-Dunavarsányy, Halásztelek FC, Ráckeve VAFC, Törökbálint LASE.
Hajrá, Taksony!
Magyar Kupa Pest megyei ága
2016.08.17. szerda 17.00 Taksony Sporttelep
Taksony SE – Viadukt SE-Biatorbágy 4 – 3
Kezdő:Stammel András, Takács Máté, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Kleinheizer Péter, Győri Raymond, Patály János, Patkó György, Héray László,
Csere:46’ Bábik Tibor- Kleinheizer Péter helyett, 71’ Szalay Márk- Sipos Roland helyett, 74’ Latinovits Antal- Győri Raymond helyett, Szeitl Bence, Hajdú Patrik , Tóth György, Tajti Krisztián,
Kispad: Fehérváry Béla masszőr,
Góllövő: 23’ Sipos Roland, 51’ Szabados Tamás, 87’ Patály János, 90 ’ Latinovits Antal,
Pest megye I. osztály felnőtt csoport mérkőzése
2016.08.13. szombat 17.00 Dabas Sporttelep
Taksony SE – FC Dabas II. 0 – 1
Kezdő:Stammel András, Szalay Márk, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Bábik Tibor, Patály János, Kovács Béla ,Tajti Krisztián, Patkó György,
Csere:73’ Latinovits Antal- Kozári Csaba helyett, 85’ Kleinheizer Péter- Tajti Krisztián helyett, 92’ Héray László- Bábik Tibor helyett, Győri Raymond , Szeitl Bence, Hajdú Patrik , Takács Máté,
Kispad: Fehérváry Béla masszőr,
Góllövő: 82’ Patkó György
Következő mérkőzés:
2016.08.21. vasárnap 17.00
Taksony SE – Pilisi LK-Legenda Sport
Fotó: Daru Andrea.
Pest Megye II. osztály felnőtt déli csoport mérkőzése
2016.08.13. szombat 17.00 Taksony Sporttelep
Taksony SE II. – Pereg SE 2 – 2
Kezdő: Szeghegyi Ádám, Rózsa Tibor, Kerezsi Márton , Dragovics Richárd, Kupecz Márk, Kiss András, Wéber Tamás, Jakab Gusztáv, Horváth Attila, Somogyi Sándor,
Csere: 46’ Kiss Gábor- Jakab Gusztáv helyett, 46’ Cseresnyés Zoltán – Horváth Attila helyett, 75’ Várfalvi László – Somogyi Sándor helyett, Sass Levente ,Demjén Zoltán, Lukács László,
Kispad: König Csaba vezetőedző, Pállinger Péter aszisztens edző, Pintér László gyúró,
Góllövő: 44’ Horváth Attila, 52’ Rózsa Tibor,
Következő mérkőzés:
2016.08.21. vasárnap 17.00
Felsőpakony KSE – Taksony SE II.
Magyar Kupa Pest megyei ága
2016.08.06. szombat 17.00 Dunakeszi Sporttelep
Városi SE Dunakeszi – Taksony SE 3 – 4
Kezdő: Stammel András, Szalay Márk, Hégner Zoltán, Szabados Tamás, Kozári Csaba,Sipos Roland, Bábik Tibor, Győri Raymond, Kovács Béla , Patály János, Hajdú Patrik,
Csere:46’ Takács Máté – Hajdú Patrik helyett, 67 ’ Latinovits Antal- Szalay Márk helyett, 70’ Tóth György- Győri Raymond helyett,
Kispad:Bábik Tibor vezetőedző, Fehérváry Béla masszőr,
Góllövő: 12’ Szabados Tamás, 17’ és 74 ’ Kovács Béla, 86 ’ Latinovits Antal,
Következő mérkőzés:
2016.08.17. szerda 17.00
Taksony SE – Viadukt SE-Biatorbágy
Fotó: Daru Andrea.