Pest megye U-18 déli csoport mérkőzése

2014.10.27. hétfő 10.00 Taksony füves pálya
Taksony SE – Halásztelek FC   12 – 1

Kezdő:Szeitl Bence, Tálas Dávid,Micheller Balázs, Schuszter Antal, Schuszter András,Piróth Roland,Kreisz Péter,Kleinheisel Pál, Latinovics Rafael, Nagy Dániel,Latinovics Antal,

Csere:46’ Varga Balázs-Kleinheisel Pál helyett, 53’ Gayerhosz Kadosa-Latinovics Rafael helyett,59’ Bús Patrik-Tálas Dávid helyett, 66’ Simoncini Gianluca-Kreisz Péter helyett, 80’ Kreisz Balázs-Schuszter Antal helyett

Góllövők:Latinovics Antal 9’,79’ 85’ , Latinovics Rafael 12’, 34’,42 ’, Piróth Roland 13’, 67’, 78’,, Nagy Dániel 18’,37’, Varga Balázs 90’,

Kispad:Szabados Tamás vezetőedző, Hégner Zoltán edző,

Szabados Tamás vezetőedző nyilatkozata a mérkőzésről:
Két nagy helyzettel kezdtük a mérkőzést. Egy védelmi hibából mégis az ellenfelünk szerezte meg a vezetést egy kontra támadás végén. A fiúk a gól után rendezték soraikat és sorra alakították ki a helyzeteket, így a félidőben már 7 – 1 volt a javunkra. Az ellenfelünk a második félidőben elfáradt és a cseréinknek is köszönhetően még 5 gólt rúgtunk , így a végeredmény 12-1 lett.